Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP'de yeni aday adayları
15 Mart 2011, 00:24

AKP'de yeni aday adayları

Av.Cahit Özkan,Muhammet Subaşıoğlu ve Dr.Ramazan Canural aday adaylığı için başvurdu.

AK Parti Denizli İl Teşkilatı'na aday adaylığı müracaatında bulunanların sayısı her geçen artıyor.
AK Parti Denizli İl Teşkilatı'na bugün, Hukukçular Derneği Başkanı Avukat Cahit Özkan, AK Parti'nin Kurucu Merkez İlçe Başkanlığı Yardımcılığı görevini yapan Muhammet Subaşıoğlu ve Denizli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa eden Dr Ramazan Canural aday adaylığı için başvurdu.
Parti binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Başkanı Avni Örki, Denizli Belediyesi eski Başkanı Nihat Zeybekci ve çok sayıda partili katıldı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Hukukçular Derneği Başkanı Avukat Cahit Özkan, bugüne kadar sürdürdüğü adalet, özgürlük ve demokrasi mücadelesine, milletvekili olarak devam etmek için milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Aday adaylığını açıklayan Muhammet Subaşıoğlu ise yaptığı konuşmada, "2001 yılında Denizli AK Parti'de Kurucu Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olarak siyasete girdim. 2002 yılında yapılan milletvekili seçimlerinde AK Parti'nin 7. sıra milletvekili adayı olarak Denizli listesinde yer aldım. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Denizli Belediye Meclisi üyeliği için aday oldum ve 2009-2011 yılları arasında Denizli AK Parti'de Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevini yürüttüm" dedi.
Denizli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa ederek AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıklayan Dr Ramazan Canural ise "Bürokrat ve başhekim olarak elde ettiğim tecrübeyi, ülkeme hizmet vermek için bundan sonra milletvekili olarak kullanmak istiyorum. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı yolda ileri medeniyetler seviyesine ulaşmak için aday adayı oluyorum" dedi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diğer Haberler

İLANLAR

 
 

  
Ömer Yurtseven Ömer Yurtseven
SANMASINLAR Kİ CUMHURİYET'İ YIKARLAR
Süleyman Boz Süleyman Boz
MURSALLI'DA MÜBADİLLER BULUŞMASI
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

E-Ticaret