Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başbakan Denizli'de
05 Ağustos 2010, 02:25

Başbakan Denizli'de

AKP Lideri saat 17.00'de halka hitap edecek.

 

       Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,referandum mitinglerine bugün Aydın ve Denizli'den devam edecek.

       Yüksek Askeri Şura toplantıları nedeniyle yurt içi gezilerine ara veren Erdoğan'ın 12 eylül referandumuna yönelik ''evet'' mitingleri yeniden start alacak.

       Konu hakkında yapılan açıklamaya göre,Recep Tayyip Erdoğan önce Aydın'da konuşacak.Saat 15.00'te helikopterle Denizli'ye gelecek.Önce Valiliği ziyaret edecek,daha sonra da saat 17.00'de 29 ekim bulvarındaki Özay Gönlüm meydanında halka hitap edecek.Mitingden sonra Sait Küçüker Erkek Yetiştirme Yurdu ile Restorasyonu yapılan Denizli Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi'nin açılışına katılacak.Yemekten sonra İzmir'e hareket edecek.

       AKP İl Başkanı Bilal Uçar,Denizli örgütü olarak mitinge hazır olduklarını belirterek,teşkilatın Başbakan'ın gelişine seferber olduğunu söyledi.Uçar,bunaltıcı sıcakta miting alanında toplanacak vatandaşlar için 40 bin adet şapka ve su dağıtılacağını da kaydetti.

       Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi de,referandumun A ya da B partisinin meselesi olarak değil,milletin meselesi olarak gördüklerini ifade ederek,''İnşallah bugünlerden sonra daha demokratik,daha şeffaf,daha gelişmiş ve daha başı dik bir Türkiye'ye gideceğiz''dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diğer Haberler

İLANLAR

 
 

  
Ömer Yurtseven Ömer Yurtseven
SANMASINLAR Kİ CUMHURİYET'İ YIKARLAR
Süleyman Boz Süleyman Boz
MURSALLI'DA MÜBADİLLER BULUŞMASI
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

E-Ticaret